
Een stage bij Bentacera geeft je de kans om het werkveld van dichtbij te verkennen. Als stagiair werk je in teamverband voor onze klanten. Je wordt ingezet voor een breed scala aan financiële diensten.
Binnen de afdeling Pre Audit Support zal jij je voornamelijk richten op de complexer entiteiten binnen het samenstelproces.
Jij gaat je onder andere bezig houden met onderstaande werkzaamheden:
Ook zijn er mogelijkheden voor het verrichten van een afstudeeropdracht.
Jij studeert HBO Accountancy en je wilt in februari 2021 beginnen met je stage of afstudeerstage. Jij bent flexibel en daarnaast bereid om net dat stapje extra te doen voor jouw klanten.
Wij zijn positief over de toekomst en de kansen die de toekomst aan ondernemers biedt. Vanuit onze missie om te inspireren en adviseren om ambities te realiseren, zijn we continu in beweging én helpen we ondernemers vooruit. Bij Bentacera is elke dag anders en krijg je alle ruimte om te doen waar je goed in bent. Hier worden kansen gegeven en uitdagingen geboden.
Onze ambitie is om het beste advieskantoor van Noord-Nederland te zijn.
Enthousiaste en ambitieuze mensen vormen hier een hecht en gezellig team; met elkaar zorgen we ervoor dat iedereen zijn talent optimaal benut. We hebben alle specialisaties in huis om elkaar te versterken. Zo werken we samen – met gisteren als vertrekpunt en de kennis van vandaag als leidraad – aan de dag van morgen.
Grijp je kans en realiseer hier jouw eigen ambities!
Solliciteren op deze vacature kan via bovenstaande knop
|
![]()
| Heb je vragen voor ons? Bel ons gerust op 088 321 0 740 |